Ukliďme Česko - začali jsme údolím Kunratického potoka

6.4. je den, kdy je po celé republice organizován den Ukliďme Česko. Jelikož je naší dlouhodobou prioritou obnova údolí Kunratického potoka, využili jsme této příležitosti k užitečné věci spojené s troškou pohybu na čerstvém vzduchu a vyrazili jsme uklidit oblast mezi ulicemi Za Mlýnem Vrbova a cyklostezkou.

Branické divadlo hledá nového nájemce

Chceme čtyřce nabídnout nové místo, kam by si lidé mohli zajít třeba na koncert. Současně hledáme provozovatele divadla, který zahájí činnost nejpozději v září tohoto roku. Podmínky jsou velmi přívětivé a potenciální zájemci o provoz divadla se stále mohou hlásit přes web čtyřky.

Branický most se dočká zdvoukolejnění!

Branický most se dočká zdvoukolejnění! Nově by tak přes něj mohly jezdit i osobní vlaky a mohl by se stát důležitou pražskou spojkou.

Dominikánský dvůr ožije

Místostarosta s kompetencí pro majetek a kulturu Lukáš Zicha svolal jednání v Dominikánském dvoře, kterého se zúčastnil radní hlavního města pro majetek Jan Chabr, starosta Prahy 4 Petr Štěpánek, místostarostka prahy 4 Iva Kotvová a místostarosta Prahy 4 Tibor Vansa.

Evropská kvalita života pro všechny

Program koalice STAN, regionálních hnutí a TOP09 pro volby do Evropského parlamentu pátek 24. a v sobotu 25. května 2019

Hlavní programové principy

Transparentní radnice a moderní služby

Transparentní veřejné zakázky a výběrová řízení

Finance a městské společnosti

Územní rozvoj

Doprava a životní prostředí

Školství, kultura a sport

Bydlení, sociální služby a bezpečnost