Kauzy na Praze 4

Chtěli bychom vás touto cestou seznámit s podivnými zakázkami a kšefty, které uzavřela stávající koalice ANO, ODS a TOP09. Mafiánský kapitalismus devadesátých let na Praze 4 stále frčí, tady máte několik příkladů.

Večeře za všechny prachy!

Večeře za všechny prachy!

Této pozvánky se musela dožít Praha 4‼️! To vše díky hlasům ODS Praha 4 a TOP 09 Praha 4. Bohužel, rybí polévka pouze od straníků Hnutí ANO. Díky negatívním komentářům tuto pozvánku z oficiální stránky MČ Prahy 4 starostka (za Hnutí ANO) stáhla.

Další šokující zjištění v kauze předraženého Svatováclavského velebení

Další šokující zjištění v kauze předraženého Svatováclavského velebení

Utajované informace! Propojené firmy! A pak přišel šok - ověřili jsme si, za kolik peněz reálně účinkující vystupují. Zjistili jsme, že asi o polovinu levněji, než nabízela firma Tessina. Prostě zakázku dvojnásobně přestřelila a Praha 4 jí to bez mrknutí oka schválila. To vše díky koalici ANO, ODS - Občanská demokratická strana a TOP 09.

Předražený pivní festival radního Hrozy

Předražený pivní festival radního Hrozy

Fakt mě mrzí, že se z pivních festivalů, které jsem na Praze 4 založil, stala pračka na peníze. Je to smutné a frustrující zároveň. Tohle jsou zásadní rozdíly: ✅ mnou pořádaný festival trval dva dny ❌ teď to všechno stihne vedení ANO, ODS a TOP 09 za jeden den ✅ festival jsme pořádali na pozemku města s dobrou přístupností u metra ❌ teď se konal na dvorku u developera ✅ za mě stál festival 170 tisíc korun ❌❌❌ teď nás tahle soukromá akce všechny přišla na půl milionu!