Zpravodaj

Zajímá vás co se děje v naší městské části? Náš zpravodaj vám přináší výběr hlavních novinek. Můžete sledovat i náš Facebook a twitter kanál - viz odkazy v patičce všech stránek! 

Zakrytí Spořilovské spojky

Zakrytí Spořilovské spojky

Dobrá zpráva pro celý Spořilov! Podívejte se na vizualizace zakrytí Spořilovské spojky!

Obnova Kunratického potoka

Obnova Kunratického potoka

V roce 2016 iniciovala MČ Praha 4 na odboru ochrany prostředí MHMP zpracování studie na revitalizaci části Kunratického potoka, která se v loňském roce již dočkala zpracování projektové dokumentace pro územní řízení.

Chci živou Prahu 4

Chci živou Prahu 4

Chci živou Prahu 4. Ten, kdo kulturou žije, bude mít bohatý program, a ten, kdo ji nevyhledává, toho rušit nebude.

Křižovatka Podolská

Křižovatka Podolská

Minulý týden se naše členka, a zároveň už skoro třicet let obyvatelka Podolí, Jana Štrosová sešla s radní pro územní rozvoj paní Petrou Rejchrtovou, aby s ní projednala možnost zadat architektonickou studii vlídnější podoby podolské křižovatky.

Lávku zbourat nedáme!

Lávku zbourat nedáme!

Krátce před říjnovými komunálními volbami byla lávka u metra Budějovická po několika měsících znovu otevřena. Její osud ale zůstal nejasný. Z tohoto důvodu místostarosta Prahy 4 Lukáš Zicha (STAN) zorganizoval v lednu jednání o její budoucnosti.

Dominikánský dvůr ožije

Dominikánský dvůr ožije

Místostarosta s kompetencí pro majetek a kulturu Lukáš Zicha svolal jednání v Dominikánském dvoře, kterého se zúčastnil radní hlavního města pro majetek Jan Chabr, starosta Prahy 4 Petr Štěpánek, místostarostka prahy 4 Iva Kotvová a místostarosta Prahy 4 Tibor Vansa.

STAN Praha 4 založil svůj klub

STAN Praha 4 založil svůj klub

STAN Praha 4 založil vlastní klub (buňku)! Agendy, práce i nových členů přibývá, tak je potřeba dát našemu fungování jasná pravidla. Do vedení klubu byl zvolen současný místostarosta Lukáš Zicha, právník Karel Dvořák a IT konzultant Jan Žáček.